co vsechno ma lepsi?SATA - HAHA

...jako clovek,kterej se predpokladam hodne dobre orientuje v hw vis k cemu zatim sata je a jak dlouho bude trvat nez se stane vyznamnou vyhodou a navic vsichni lepsi vyrobci mb tam davaj vlastni sata controller
nForce 2 rulezzz - jen se podivej jaky FSBcko ma treba Kamikatze - 244MHz,chtel bych to videt s delickou 1/6

...se stabilitou ani kompatibilitou sem taky az na jednu vyjimku (8rda3+ v1.1) zadny problemy nemel,tak co je na nem spatnyho?ze je lepsi nez kt600 snad ve vsech vykonnostnich testech?
