Původně odeslal pipp co mas proti boxovanym procesorum ja mam svuj athlonXP 1800+ dlt3c jiuhb boxovanej a naprosto si na nej nestezuju ten chladic je sice na ... ale zase mas delsi zaruku a to se muze hodit No prave ze ten chladic je na....
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra