Tak jsem dratkama nastavil 1.7 a mam load1.6 idle 1.65.

1.4 1.6, 1.65V
2.6 2.8GHz
55 65°C

Neni to trochu moc? Co SNDS ? Jde vyreklamovat cpu s snds? Pozna se to?