Tak jsem dratkama nastavil 1.7 a mam load1.6 idle 1.65.
1.4 1.6, 1.65V
2.6 2.8GHz
55 65°C
Neni to trochu moc? Co SNDS ? Jde vyreklamovat cpu s snds? Pozna se to?
Tak jsem dratkama nastavil 1.7 a mam load1.6 idle 1.65.
1.4 1.6, 1.65V
2.6 2.8GHz
55 65°C
Neni to trochu moc? Co SNDS ? Jde vyreklamovat cpu s snds? Pozna se to?
Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350
"Music is essentially useless, as life is." George Santayana
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)