Aj ja idem do nej - ale najprv kupim este jeden modul Corsaira.
Mozno v january uz budu aj nove revizie dosky ....
Aj ja idem do nej - ale najprv kupim este jeden modul Corsaira.
Mozno v january uz budu aj nove revizie dosky ....
ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)