kdyz tak bych nefotil smerem ke ksichtu, ale trochu dolu, tim pak nebude osa objektivu ve smeru osy oci a je vetsi sance, ze ty cervene oci nebudou...mam to tak vyzkousene, ale mozna to je i necim jinym...