No to som uz zistil,ze doska je sitKed som ju kupoval povedali mi,ze je do 1200 MHz.FSB môzem nanej nastavit max.155MHz.
No to som uz zistil,ze doska je sitKed som ju kupoval povedali mi,ze je do 1200 MHz.FSB môzem nanej nastavit max.155MHz.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)