Původně odeslal Glassman
V předchozích verzích traktoru to jde.
Jenže já se k nim vracet nechci. No jenže jak jsem psal výše asio na výběr je ale po jeho vybrání nemám k disozici žádné výstupy.
Původně odeslal Glassman
V předchozích verzích traktoru to jde.
Jenže já se k nim vracet nechci. No jenže jak jsem psal výše asio na výběr je ale po jeho vybrání nemám k disozici žádné výstupy.
1566@2050 Mhz 205*10 1,75v /abit NF7 bios 22 /2x256 Kingmax 400 /lat 11 -3-3-3
gf5700 leadtek A360 Hdd 80
Audigy1+2x100w(denon) Kx driver. Snadra 04 memory 3088/2800 - 3dmark 2001= 13073.
OS W2K+SP4(multiboot) Prowiev 19 1024/768 100Hz
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)