950 je uz dost vysoky nasobic.Ale moznost tu je vzdy.
Neviem co zvlada tvoja doska,urcite by ale pomohlo zvysit Vcore
950 je uz dost vysoky nasobic.Ale moznost tu je vzdy.
Neviem co zvlada tvoja doska,urcite by ale pomohlo zvysit Vcore
hp pavilion zt3020
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)