od tehle grafiky a dalsich 9600 SE (treba sapphire) se drz radeji dal. Maj totiz 64-bitovou pametovou sbernici, takze to nejsou zas tak ok karticky. asi budou mit lepsi obraz ve 2d a lepsi tv-out nez ti4200, ale ten vykon!!!Původně odeslal Might
tady je mala recenze




Odpověď s citací