tak to si asi jediny,lebo mne to slape super,sprava sa odosle a prijme hned...Původně odeslal ultramarine
btw skor by som povedal ze to je skor 1 user na 1 user a nie CHAT...
tak to si asi jediny,lebo mne to slape super,sprava sa odosle a prijme hned...Původně odeslal ultramarine
btw skor by som povedal ze to je skor 1 user na 1 user a nie CHAT...
hp pavilion zt3020
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)