Dik moc za pomoc ... nemam moc casu, ale dneska to chci zkusit ... snad se mi to povedea nespalim ho
Jeste napisu jak jsem dopadl ...
Dik moc za pomoc ... nemam moc casu, ale dneska to chci zkusit ... snad se mi to povedea nespalim ho
Jeste napisu jak jsem dopadl ...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)