Původně odeslal Rygrsek ja tu svoji taktnul viz podpis.. a 3dmark me dal nakych 7000 ..... ale funguje me to jen na 32bit na 16bit barvy se to cely nejak rozesira a zjistils cim to je??ze se ti rozesere obraz?
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra