mne obcas sleti, ale je to celkem sporadicky a otevre mi vsecko kde sem predtim browsoval, takze pohoda... a vetsinou mi to dela kdyz nakej picus zakaze pravy tlacitko a ja delam gesturu... tak pak to je unstable jinak pohoda.... 1.3.10, ode dneska 1.3.11(a)