Citace Původně odeslal register
jo o tom se uz par lidi taktez zminovalo, no hazim na to bobek v pondeli zavolam na support M$ a kdyz z nich nedostanu co a jak du mys vratit a vezmi IE3.0 ta je proverena casem
jj, ie3 mam a nedam na ni dopustit jak ve hrach tak v grafice! hlavne nekupuj logitech - s tim 2x prastis o stul a je po ni (vlastni zkusenost)
m$ support 800900750
...a muzu ti rict ze nez jim to vysvetlis tak ti dojdou baterky