Citace Původně odeslal H2SO4
Mam dotaz,co je to ten WDM v ovladacich 7.80?Vubec nemam ani tucha.
Jestli se nemylim, tak jsou to tzv. Windows Multimedia Drivers - pokud si chces nainstalovat napr. Ati Multimedia Center nebo Ati DVD Player, musis predtim nainstalovat WDM.