Citace Původně odeslal Neller
Citace Původně odeslal Baneshee2
No ja kdyz sem skladal kompl tak sem prvne inteligentne desku narval do case a pak sem teprv pridelaval CPU a chladic. Slo to hrozne tezko, myslel sem ze se me nerozlomi jenom CPU ale aji ta deska!! Nastesti to ale bylo v pohode, kompl uz jede pres rok...
ps: pokud se nepletu, tak ten chladic sem ti pridelaval ja ne!! ty ses toho ani nechtel dotknout, tak se ted radeji uklidni!

tak to je vynikajici...


ps: mam spoluzaka, ten kdyz pridelaval chladic, tak si zniícil DURONA, pak si sehnal jinyho a tam zas kdyz oddelaval chladic, tak zavadil o zdroj a znicil si i druhyho DURONA-docela v POHO typek ze??!!
no, to je teda dobrej typek

btw: mne se teda nestalo ze bych procak poskodil, ale uprimne receno, nekdy pri tech trojsponach u toho dost hulakam jak sem naasraney jak to de ztuha!
Taky sem jednou sundaval 3 roky jetej nakej titan z durexe 700 a normalne to neslo dolu! to bylo sily nez sem je od sebe odtrhl! asi se milovali
kdyby to bylo teply, tak by se to asi lip sundavalo, ale nevim jaky pak ma vlastnosti ten procak, takze z toho vyplyva muj (doufam ze ne OT) dotaz:
je lepsi sundavat chladic z cpu tesne po vypnuti kompu nebo ho nechat vychladnout? tohle me zajima uz delsi dobu...