
Původně odeslal
Baneshee2
No ja kdyz sem skladal kompl tak sem prvne inteligentne desku narval do case a pak sem teprv pridelaval CPU a chladic. Slo to hrozne tezko, myslel sem ze se me nerozlomi jenom CPU ale aji ta deska!!

Nastesti to ale bylo v pohode, kompl uz jede pres rok...
ps: pokud se nepletu, tak ten chladic sem ti pridelaval ja ne!! ty ses toho ani nechtel dotknout, tak se ted radeji uklidni!

tak to je vynikajici...
ps: mam spoluzaka, ten kdyz pridelaval chladic, tak si zniícil DURONA, pak si sehnal jinyho a tam zas kdyz oddelaval chladic, tak zavadil o zdroj a znicil si i druhyho DURONA-docela v POHO typek ze??!!