Citace Původně odeslal Xfantasy
Čistě teoreticky z té nomultra tu ultra uděláš-přetočíš ji.S těma pamětma DDR2 nevim,ale stejné freq bys měl dostat.
Takze kdyz to pretaktuju jak ty DDR2 tj. kolem 900Mhz z 550Mhz ikdyz na pametech nejsou chladice u nonultra ,to by melo mit podobnou propustnost pameti z 8,8 GB/s na kolem 12,4 GB/s.By me zajimalo jaka je pravdepodobnost u techto karet pretaktovani na frekvenci ultra.