Citace Původně odeslal Vlado
Najnovšie sa vyskytli problémy v tom, že komp nenabehne na 1x po vypnutí! Po resete a nastavení mojej frekvencie konečne nabehne. No neviem, ale začínam tušiť niečo zlé...
no me to dela neco podobneho, vzdy po odpojeni od site musim 1x vyresetovat pak podle postu mi jede CPU na 12x188 a RAM na 470 ?? ( ve skutecnosti jede CPU na 12x133 a RAM 333) po druhem resetu uz je vse jak ma byt
bios mam 3407 z 7.4.2003

zkouseli ste uz ten 3916 co byl 19.9.03 na PCT?

jinak "Hardware Malfunction" sem si uzival s novym durexem taky, nesly nainstalovat w2k ani XP na vyssi frekvenci nez cca 1GHz, tenhle thread sem ale nejak prehlidl