no me to dela neco podobneho, vzdy po odpojeni od site musim 1x vyresetovat pak podle postu mi jede CPU na 12x188 a RAM na 470 ?? ( ve skutecnosti jede CPU na 12x133 a RAM 333) po druhem resetu uz je vse jak ma bytPůvodně odeslal Vlado
![]()
bios mam 3407 z 7.4.2003
zkouseli ste uz ten 3916 co byl 19.9.03 na PCT?
jinak "Hardware Malfunction" sem si uzival s novym durexem taky, nesly nainstalovat w2k ani XP na vyssi frekvenci nez cca 1GHz, tenhle thread sem ale nejak prehlidl![]()







Odpověď s citací