Citace Původně odeslal Martin G.
TS Bohemia i Karma jsou VO. Je jen jejich problém, že prodávají i koncákům a Ti jsou pak naštvaní, že mají problémy s reklamacema. I když v Karmě už zavedli hranici 5000 bez DPH a pod ni berou 250 navrch. V Bohemce kupujem jen vyjímečně, když něco hoří a jinde nemají,a le když vidím ty studentíky jak jedou přes celý Brno, aby si koupili krabičku CD o 1 Kč levněji, tak je mi do smíchu.
Hyundai dává na monitory záruku 1 rok výměným způsobem, ovšem v té výměně točí opravované monitory, dá se tak zbavit škráblýho monitoru. AOC z principu nekupujem, protože nechcem našim zákazníkům dávat to nejlevnější, co se dá sehnat.
Já jsem AOC monitorů prodal desítky kusů za poslední rok,a s reklamacema 1. rok není problém protože je také výmenným způsobem a další dva roky opravy zdarma i s odvozem i dovozem.Navíc ty levnější Hyunday na 100Hz nechodí v rozlišení 1024x768.Takový 17-19"Glr je v pohodě.