Citace Původně odeslal -=HaDeS=-
Citace Původně odeslal SajmoN
... bude to asi tym ze par takychto "znamych" mam aj ja ...
Ak narazas na to LCD, tak sorry.
no problem ty si nexcel vediet ako sa letuju drotiky na konektor

no tak k teme ... myslim ze nieje vo svete ustaleny nazor na to, v akom poradi je najvyhodnejsie zapojit komponenty (cerpadlo, bloky, radiator, atd) takze ked si najdes iks navodov, kazdy ti to povie inak ... dalej mas rozdielne priemery pouzivane pri vodnom chladeni v amerike, azii, europe, vseobecne su v europe mensie, americania, azijci maju vacsie priemery .. asi to vyplyva z toho, ze pouzivaju imperial mernu sustavu (palce, stopy)

VELA podrobnych navodov (no navodov .. nikto to nepise ako navod ale ako popis svojho postupu) je na pretaktovani.cz, pretaktovanie.sk, dokonca mam taky pocit ze nejaky je aj na overclocking.cz .. tak tak