a dá se o ni přijít(grafarnu) když to budu po 1MHz zvyšovat?
a dá se o ni přijít(grafarnu) když to budu po 1MHz zvyšovat?
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)