DVD-R GigaMaster jsou K.O. nesmi se prodavat
DVD+R jsou OK, ale jak je pali LiteOn 411 to zatim nevim
DVD-R GigaMaster jsou K.O. nesmi se prodavat
DVD+R jsou OK, ale jak je pali LiteOn 411 to zatim nevim
Toto téma si právě prohlíží 9 uživatelů. (0 registrovaných a 9 anonymních)