Citace Původně odeslal stanley
myslim, ze viacero ludi hneva to, ze sa chlapik nesnazil nieco hladat. ja som o stavbe vodnika zhanal informacie niekolko tyzdnov a precital som hafo tredov kym som sa nieco dozvedel. nikto mu neda presny navod na stavbu vodnika, a okrem toho kazdy ma ine skusenosti a tie su o dost dolezitejsie ako nejaky navod. takze hladat, citat a sortovat informacie je moja rada. a sem prist z otazkou az vtedy ked clovek nevie kam s konopi.
jj to byl i muj pripad,taky sem hledal a shromazdoval info doost dlouho,podstatne dyl nez mi trvala stavba vodnika (tu sme mel tusim za tri dny vcetne rpedelani a lakovani bedny ->holt me tlacil cas)
jen si myslim ze nekteri tu vyjeli zbytecne zvostra,to ze mu to nido pokupe nerekne a ze ma hledat se da prece rict i normalne a ne hned nadavat....