jj to byl i muj pripad,taky sem hledal a shromazdoval info doost dlouho,podstatne dyl nez mi trvala stavba vodnika (tu sme mel tusim za tri dny vcetne rpedelani a lakovani bedny ->holt me tlacil cas)Původně odeslal stanley
jen si myslim ze nekteri tu vyjeli zbytecne zvostra,to ze mu to nido pokupe nerekne a ze ma hledat se da prece rict i normalne a ne hned nadavat....






Odpověď s citací