Jo jo dík, budu se muset ještě učit! Myslel jsem že si to ošahám a bude, ale není to jako win!
Jinak chci se zeptat mám příručku pro Unix z 1996, je to ještě aktuální jsou tam příkazy jako man, když dám cd tak to skočí do home většina příkazů je tam na dvě písmena .. Je to tak i dnes v Lin?






Odpověď s citací