Původně odeslal joXerus kdyby měl horši tak budiš ale on ji ma lip clocklou asi chce udelat obchod s TI až uplně dojdou a nasadi vysoky ceny a všechny nas setře Kdybys mi prodal tu Ti4600,tak byl pokoj
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra