Mně dokonce řikali, když sem tam byl, že vůbec netuší, jestli vůbec ještě někdy bude...Původně odeslal samon
![]()
Mně dokonce řikali, když sem tam byl, že vůbec netuší, jestli vůbec ještě někdy bude...Původně odeslal samon
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)