Citace Původně odeslal hr
tak sem konecne dodelal ten pwm 8x regulator od helia a mam takovej problem. Na mym kompu nejede vubec at delam co delam tak se ventilatory porad tocej na plny otacky. U kamose jede ale je tam takovej problem ze kdych chytim to supatko v tom programu a pohnu ho napr. smerem dolu tak pokud plynule menim rychlost tak se skutecne ta rychlost meni ale jenom do doby nez se na chvilu kdekoliv zastavim, inac se pak ventilator zas rozbehne na plne otacky bez ohladu na to na kolko je zrovna (v tom programe) nastaveny. zkousel sem i prepinac set a nic se nenastavilo. Zapasil sem s tym celej den a niceho sem nedosah. Nevi nekdo cim by to mohlo byt. Taky mne napadlo ci ten ovladaci program ma support aj pre w2k.
funguje a je testovan pod NT4 a W_XP,
takze pod W2k by nemel byt problem