Supr! Diky za prispevky, dneska uz mam rezani case az az, takze pokracovani zitra...
BTW: Ta dira vpredu bude fakt drsna !
EDIT: 2 Radekb: Jj, podle me je tohle takovy vic profi nez aquacool, viz prispevek tady nekoho na 4u (pise, ze Aquacool je spis HM=home made, nez neco extra).
Nekdo se ptal na tvar:
vevnitr je to presne to co vyrabi pirs myslim (takovej ten valecek a ma v sobe nekolik kanalku)




Odpověď s citací