nemyslel jsem to zle. Nicmene nemam pocitac s intel deskou se sata radicem. nehlede na to ze zde problemy nebyly. deska i utility i w2000 tak i partition magic disk nasli. zahadne byly ty chyby pri formatovani.
nemyslel jsem to zle. Nicmene nemam pocitac s intel deskou se sata radicem. nehlede na to ze zde problemy nebyly. deska i utility i w2000 tak i partition magic disk nasli. zahadne byly ty chyby pri formatovani.
MainCore: Asus A7N8X DeLuxe; AMD Athlon XP 1900@1608MHz; 1Gb DDR RAM ;ATI Saphire Radeon 9600, 256MbDDR; CreativeSB Audigy; Maxtor 6Y120P0 120Gb,7200rpm@8MB; WDC WD800JB 80Gb,7200rpm@8Mb , Sony CdRom CDU5211; DVD Rw LG GSA4082B; Aver media tv Capture; OEM FDD;
LCD19\'\'-Samsung SyncMaster 193P;LCD17\'\'Benq FP737s
Accessories: Creative Inspire5.1.5300;Logitech optical;KBD Chicony KB9810;GVC56k ext.;IRda MA600;Bluetooth Mitsumi WML-C52APR; tbl.Wacom Graphire; Iomega ZipDrive ext.;prt. Hp720C; scnr.Umax Astra3400
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)