jo mate pravdu... blizs sem to zkoumal a asi to bude copyright na ten nazev (nebo na nejakou podobnou banalni vec ) - nebo na ten navrh procesoru

je pravda ze kvalitni test se da udelat jen na linuxu... bohuzel jenom na linuxu...

to ze zpravidla bejvaj macky pomalejsi nez pc tak to fakt nevim.. osobne nemam zas az takovy skills ale bratranek ma 600g3 s ati rage 128 (nevim presne jaka ale doost stara - max.64mb) a deusex 800x600 full deataili v poho, warcraft3 800x600 se trochu kouse (ale fakt tochu)

z tech clanku celkem vypliva ze macky sou rychlejsi vicemene v tom na co sou delany...

a ty testy - podle me se tomu neda veriot (teda jak kterejm... abyste me hned nezdrbli) - ale testoval sem grafiky a taky mi to vyslo uplne jinak nez jak vsude psali