Bohužel to jeste nemam kdyby si mi s tim pomohl byl bych ti moc vdecny.Jo ted sem se zrovna dozvedel ze se k tem programum dela jeste nejaka dokumentace nevis jak se to dela nejak sem to nepochopil.
Bohužel to jeste nemam kdyby si mi s tim pomohl byl bych ti moc vdecny.Jo ted sem se zrovna dozvedel ze se k tem programum dela jeste nejaka dokumentace nevis jak se to dela nejak sem to nepochopil.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)