Podtaktovat?Tak to byl teda blbej vtip. V 3DMarku 2001SE má 1150bodů a kdybych ji podtaktoval, tak bych si tam mohl nechat tu původní S3 Virge. Trochu jsem ji přetaktoval a už mi nevypadává ten Battlefield, ale asi po 10min hraní mi začne chrčet zvuk. Sice se mi při startu woken občas zhroutí systém, ale jinak v poho. Větrák se točí a karta se moc nepřehřívá.
Fast write vypnuté mám. No ještě si zkusím pohrát v tom biosu. A sníží se mi nějak rapidně výkon, když to dám na AGP 2*?
Jj, ty staré herky už asi nejsou dělané na nové desky.![]()





Odpověď s citací