Nechci sejčkovat, ale n-Force, stejně jako třeba KT-400 i 600 nebo jako SiS 746, 748 jaksi ne a ne podporovat karty AGP 2x. Mám Kyruši taky a něco jsem se s tím natrápil. Je to pešek, ale buď si pořiď desku s KT333, SiS 745 nebo vyměň grafiku. Budeš se s tím mořit zbytečně. Klasická diskriminace - vlastníci karet 1x a 2x AGP jsou tímto nuceni koupit novější výrobek. Potkalo to i mě. Zakoupil jsem Radeona a Kyrušku si můžu vystavit do vitríny.![]()





Odpověď s citací