Jo jo, zdá se už je pryč, pro jistotu jsem si nainstaloval ještě firewall ať je pokoj...
Jo jo, zdá se už je pryč, pro jistotu jsem si nainstaloval ještě firewall ať je pokoj...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)