Může to mít mnoho důvodů, ale rozhodně používej některý z lepších přehrávačů (MDVDP, VPlayer, Jamp,....) a ten tvůj titulkovač vypni, nainstaluj si některý z balíků kodeků + nejnovější DivX 5.02 -- Mrkni na nejakej spercializovanej DivX server