Citace Původně odeslal Marty
Mno tak jsem premyslel premyslel a asi zvolim stejny stroj, ale s BW displejem. To je tedy rada 31xx - poridit se da uz za neco malo pres 2K a myslim ze bude stacit
Ten barevnej zas neni tak dokonalej, kdyz uz barvu, tak 64K barev, tech 4K je tak na okolorovani OS a zrani baterky. Nebo se pletu?
Pleteš se Je sice pravda, že čím víc barev tím líp, ale 4K bohatě stačí i na hry a rozdíl poznáš jenom ve chvíli, kdy budeš mít vedle něco s 64K, spíš se 16,7M, v praxi to ničím neomezuje... Jinak místo 3630 je přece jen lepší 3660 (64 MB pamět), obecně je to slušnej strojek na hraní (např. bubbles, nebo kuželky jsou super), na poštu a kalendáře taky, při použití slušnýho offline exploreru i na čtení web-novin a upravenejch stránek... Na regulérní broušení to fakt není... (Jinak BW model vydrží sice o něco déle na aku, ale to je všechno - použitelnost je podstatně horší)