Citace Původně odeslal Darth Sidious
Který z modelů 1.4, 1.6 a 1.8 se nejvíce vyplatí pro overclockera z pohledu poměr OC-výkon/cena?

S nástupem posledně jmenovaného modelu začíná úvaha, zda náhodou přetaktovatelnost 1.6 a 1.8 nebude stejná, a to daná stropem technologie. Pak by se samozřejmě nevyplatilo dávat těch 500Kč navíc... Na druhou stranu ale riziko verze "A" by už mělo být minimální na rozdíl od 1.4...
Riziko že to bude A0? - a navíc - MIUHB...[/b]