Mno, jde to, ale už nevim jak (mě to tak fungovalo, ale už to nepoužívám).
Tracky se daly přidat přes "add URL" a tam se něco vepsalo...ale už nevim co![]()
Mno, jde to, ale už nevim jak (mě to tak fungovalo, ale už to nepoužívám).
Tracky se daly přidat přes "add URL" a tam se něco vepsalo...ale už nevim co![]()
...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)