To sifon:
prosimte potrebuji neco udela z plexi takovej pristresek na zdroj.Udelal jsem mensi tuning a ted bych to chtel dat do plexi.Ale nikdo si na to netroufne.Mozna ty?
Pokud by si mel zajem muzu ti poslat schema atd..
To sifon:
prosimte potrebuji neco udela z plexi takovej pristresek na zdroj.Udelal jsem mensi tuning a ted bych to chtel dat do plexi.Ale nikdo si na to netroufne.Mozna ty?
Pokud by si mel zajem muzu ti poslat schema atd..
AMD Athlon XP (Barton)2500+@2000 ,A7V600,512MB 333MHz DDR,2XWD 80GB HDD(8MB cache 7200ot. ATA133),SAPPHIRE Atlantis 9500@9700@FireGL X1 128MB(358/311), AUDiGY II,AskeyTV Bt878,Pioneer DVD 16x40x, BigTower CHiEFTEC Black
http://service.futuremark.com/compare?2k3=2145541
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)