No mne osobne Prime aspon zvysuje doveru ze sa mi komp nezosype v tej najnevhodnejsej chvili ....aj ked pokial sa jedna o system M$ tak je to znacne otazne

Skoda ze Abit este nedorobil bios pre moju dosku aby bola kompatiblina s 'nvidia system utilitou" - to by som komp pretaktovaval len na drtenie hier - inak by som ho mal redsej nepretaktovany - predsa len tie veci ktore prave robim su pre mna velmi dolezite