No ja (a vacsina znamych, ktory si nechali odomna poradit ) tiez pouzivam CD mechaniky vyhradne Teac a to tiste plati o napalovackach - a som max spokojny.
Samozrejme ako vyznavac max. ticheho PC pouzivam na stisenie beztak tichej mechaniky "spomalovac" neroSpeed, ci tak nejak (na rychlosti 20x je to fakt bozske ticho) , grabujem audio vyhradne pomocou EAC (skutocne najlepsi program co poznam).
Preto som sa hrozne potesil, ked sa objavil v obchodoch aj DVD RW Teac, (aj ked na pozeranie orig. DVD filmov pouzivam stolny DVD znacky NAD, PC DVD Teac mechaniku este nevlastnim )
ALE TOTO MA TROSKU SCHLADILO: citujem z http://www.cdr.cz/a/novinky/starsi/275
"V pondělí jsem přinesl další podrobnosti o připravovaném DVD rekordéru od Teaca. I zde se ale objevilo několik nepřesných informací. Nyní k nám již dorazily oficiální dokomunety od výrobce, můžeme proto do celé věci vnést jasno. Ano, je to opravdu OEM Pioneer DVR-A05. Teac se tím dokonce vůbec netají. Prostě jen chtěl mít v nabídce nějaký DVD rekordér, než do poloviny příštího roku nabídne vlastní. Tento OEM se u Teaca opravdu jmenuje DV-W50E, jak jsme psali poprvé, tedy žádný DVR-50E. Krabicové (retail) balení by mělo obsahovat program pro editaci a nahrávání videa od Pinnacle systems."