Ja bych rekl ze zjisti kulovej prd...jednou sem koupil novej CPU FC-PGA celeron 633...donesl domu..nahodil do desky..zapnul a ono nic..cerny screen...pak sme to zkouseli u znameho a taky nejel..a jinej 633 jel..proste byl vadnej..normalne sem ho vyreklamoval..a taky byl od teplovodive pasty...proste se nedej odbyt od tech kurev!!! Nak