Původně odeslal DeeKay Zkus low level format.. na tom disku muze bejt zapsany neco co se XPckum nelibi ale normalnim formatem to neodtsranis to si prave taky myslim ...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra