Ja pustam dlhodobo aj kratkotobo 1.6 V a ide mi to na 2150 Mhz uz tyzden bez restartu ...Původně odeslal polous
Osobne uprednostnujem nizsie/defaultne napetie pretoze potom CPU menej hreje a mozem mat cooler na 2000 rpm ....
Kvoli 100mhz nebudem do neho trepat 1.75 - 1.8 V !
EDIT : este k tomu PRIME95 - premiere to urcite neovplivnuje - nahodna nestabilita moze byt sposobena zakolisanim napetia v zdroji - ked procesor ide na hranici stability - mne sa napriklad stavalo pri 1.7V + 220*10 = 2200 ze mi PRIME padlo po 10 hodinach ale pritom Q3 Team Arena + UNITED DEVICES ktore bezali spolu s PRIME fungovali bez problemov dalej ...
Pri 2150Mhz mi PRIME bezi v pohode aj na 1.6V





Odpověď s citací