každopádně je vyplatí "zainvestovat" nějakejch 15 Kč do značkového média - Verbatimek jsem vypálil už dost přes 200 (půl na půl hudba / data) a zatím vše OK. Pak mám pár Basfek a co jsem slyšel, tak Multidisky taky nejsou špatný (ale sám bych si je nekoupil.




Odpověď s citací