Původně odeslal Deviant este mam otazocku - existuju UNITED DEVICES aj pod linuxom ? neexituje. muzes pouzivat prime95 nebo SETI, ale UD nee
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra