no tak killall -9 kdm nebo xdm, ja doufal ze to vyplynulo z diskuze
Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit Photoblog | Kapela
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra