Citace Původně odeslal sot
nevim jak ty, ale reprobedny bych v zadnym pripade necpal na monitor to je pekna blbost
Ale no niema aktivne repraky ( nemaju v sebe zosilovac ), takze to az tak tomu monitoru nevadi ( ak mu to vadi aspon trosku ... ).

Podla mna okoli jednoznacne cierne a "stred" strieborny.