dobrá připomínka, dík. Každopádně mám zas nad čím přemýšlet -

s tou zárukou... napadlo mě, že bych to u druhé vypalovačky v případě potíží "nějak" vyměnil s kámošovým předkem ) - má teď taky LG combo ) no a šupl asi radši v originální černé i s tím moderním designem (co má na přední straně chlazení). I když (jsem asi "divnej" - teďka se mi osobně to líbí i s těma bílýma (jak říkám, takový výklenek )

Dík za podněty.