hehe chtěl jsem se zeptat, jestli a o kolik ten Titan sníží teplotu, nebo jestli to bude stejné? ten můj současný hlasitý větrák má totiž nálepku 2600+ , a pak jsem si uvědomil, že vlastně o tomhle je celé tohle téma
takže nemám dalších otázek....