hehe chtěl jsem se zeptat, jestli a o kolik ten Titan sníží teplotu, nebo jestli to bude stejné? ten můj současný hlasitý větrák má totiž nálepku 2600+ , a pak jsem si uvědomil, že vlastně o tomhle je celé tohle téma
takže nemám dalších otázek....![]()
hehe chtěl jsem se zeptat, jestli a o kolik ten Titan sníží teplotu, nebo jestli to bude stejné? ten můj současný hlasitý větrák má totiž nálepku 2600+ , a pak jsem si uvědomil, že vlastně o tomhle je celé tohle téma
takže nemám dalších otázek....![]()
CPU:Athlon XP 1600+@2150+ :)
(FSB 166x10,5=1743),
chladič Green Cooler 16B825 (teplota 53 st. při pařbě 3D) Ale ten hachot... hrůza :(
MB: MSI 745 Ultra,
MEM: 256 DDR 333 Mhz
GK: Sapphire Radeon 9000 PRO (300@300)
HD: 10 GB Barracuda 7200 ot/min
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)